A-Agro

Technika

Pri poľnohospodárskej výrobe využívame moderné stroje a rôznorodú špeciálnu techniku. Pokiaľ je potrebný špecifický stroj, ktorý nemáme k dispozícii, spolupracujeme s overeným partnerom, ktorý nám vie poskytnúť potrebné stroje podľa našich požiadaviek.

Case IH JX1090U

Praktický traktor vytvorený spoločnosťou Case IH a vyrábaný v Taliansku je ideálnym pomocníkom pre všetky činnosti, či už na poli alebo v samotných priestoroch hospodárstva. Jeho 4 valcový naftový motor s objemom 4,5 l s výkonom 90 konských síl je efektívnou a hospodárnou voľbou pre poľnohospodárske podniky s našou výmerou ornej pôdy.
S Traktorom Case IH JX1090U nemáme veľké náklady na údržbu a opravy a je konštruovaný tak, aby sa nám s ním ľahko zaobchádzalo, pričom pripojenie, či už predného alebo zadného príslušenstva nepresiahne 10 minút.

John Deere 6630 Premium

Traktory typového radu 6630 Premium sa vyznačujú flexibilným riešením a ekonomicky efektívnou univerzálnosťou, čím spĺňajú rôznorodé prevádzkové požiadavky. Zásluhou inovačného riešenia sú na traktoroch uplatnené pokrokové technológie, umožňujúce dosiahnuť vyššiu hospodárnosť, zvýšený výkon, vylepšený komfort obsluhy a vyššiu celkovú výkonnosť. Výsledkom inovácií je aj možnosť použitia navigačného systému a riešenie prevádzkovej dokumentácie.
Traktor John Deere 6630 Premium s 6,8 l motor PowerTech s výkonom 139 konských síl je pre nás ideálna ekonomická voľba vzhľadom na nízku spotrebu paliva. V kombinácii s palivovou nádržou s objemom 250 l nám tento traktor umožňuje plniť celodenné úlohy v poľnohospodárskej výrobe.

Claas Lexion 440

Kombajn od firmy CLAAS je ideálny stroj pre našu menšiu výmeru obrábanej poľnohospodárskej pôdy. Je kompaktný, výkonný, spoľahlivý a vybavený všetkými prednosťami, obvyklými u strojov CLAAS: pohodlná obsluha, úsporná prevádzka a bezproblémová údržba.
Kombajn značky Claas typu Lexion 440 s motorom Perkins s výkonom 250 koní, s 500 litrovou palivovou nádržou a 3 stupňovou hydraulickou prevodovkou, ktorý dokáže jazdiť rýchlosťou do 26 km/h je veľmi dobrá voľba, keďže je to jeden z najefektívnejších a najekonomickejších kombajnov v rámci svojej triedy. Vďaka voliteľnej šírke žacej lišty od 5,4 m do 6,6 m a s 8100 litrovým zásobníkom úplne vyhovuje výmere našej ornej pôdy. Navyše s príslušným adaptérom je tento kombajn ideálny pre žatvu husto siatych plodín, ktoré pestujeme, ako napr. pšenica, jačmeň, repka, ale rovnako tak aj pre žatvu kukurice a slnečnice.